FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Cena szkolenia obejmuje dwa dni profesjonalnych zajęć, gdzie uczestnicy zdobytą pierwszego dnia wiedzę teoretyczną, ćwiczą w praktyce na następny dzień. Uczą się systemu sylwetek oraz piramidy prawidłowego ubierania się, autorskich i sprawdzonych metod z powodzeniem stosowanych przez Monikę Jurczyk w jej pracy przez ostatnich 8 lat. Oprócz tego zapewniamy catering (kawa, herbata, przekąski i obiady). Każdy uczestnik otrzymuje również materiały szkoleniowe w wersji drukowanej oraz elektronicznej. Szkolenie kończy się rozdaniem certyfikatów, potwierdzających udział i kompetencje kursantów.
Gwarancją miejsca na szkoleniu, jest dokonanie opłaty przynajmniej dwa tygodnie przed szkoleniem. Zazwyczaj zainteresowanych osób jest więcej, niż miejsc w grupie.
Nie. Monika Jurczyk szkoli według autorskiego systemu kobiecych i męskich sylwetek, dlatego brak doświadczenia w stylizacji nie jest przeszkodą. Kursantki poznają autorskie metody OSY. Jeśli natomiast ktoś ma już doświadczenie w stylizacji, to ma szansę je poszerzyć.
Grupy nie są zróżnicowane, ze względu na doświadczenie zawodowe. Osa szkoli według autorskich systemów kobiecych i męskich sylwetek oraz piramidy prawidłowego ubierania się. Dlatego osoby z doświadczeniem mają szansę poszerzyć swoje kompetencje, a osoby bez doświadczenia, zdobyć solidne i profesjonalne podstawy zawodu.
Grupa szkoleniowa liczy maksymalnie 8 osób, tak by zapewnić optymalne warunki zajęć tak teoretycznych, jak i praktycznych.
Szkolenia I i II stopnia są szkoleniami dwu dniowymi, szkolenie III stopnia to szkolenie jedoniowe.
Część teoretyczna szkolenia (I dzień) odbywa się w salach szkoleniowych, a część praktyczna (II dzień) w wybranych galeriach handlowych.
W przypadku konieczności odwołania swego uczestnictwa w szkoleniu po dokonanej wpłacie i zawiadomieniu nas minimum tydzień przed szkoleniem wpłata zachowuje ważność na szkolenie w innym terminie. W przypadku odwołania swego uczestnictwa na mniej niż tydzień przed szkoleniem zwracamy 50% wpłaconej kwoty lub przenosimy 50% wpłaty na kolejny termin. W przypadku odwołania uczestnictwa na 1 dzień przed szkoleniem lub niestawienia się w dniu szkolenia nie zwracamy wpłat.

PROFESOR OSA

ucz się od szefowej wszystkich szaf

S.O.S

STOWARZYSZENIE OSOBISTYCH STYLISTEK
Dołącz do grona najlepszych

Media